Święta Wielkanocne w Bieszczadach

 

Święta Wielkanocne w Bieszczadach

Istotnym skojarzeniem jeżeli idzie o święta Wielkanocne jest odbudowa i przyroda, jaka budzi się do życia z zimowego snu. Śmierć pozostaje pokonana, a świat odradza się wraz z tą wygraną. Perfekcyjnie doświadczyć tego idzie planując Wielkanoc w Bieszczadach. Malowniczo ośnieżone wierzchołki wyższych formacji i czyste szczyty mniejszych górek, zalesione łąki okraszone pierwszymi kolorowymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, orzeźwiające powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie szczątki zimy. Nadto miejscowe potrawy, spotkania z folklorem i pogodne uczty. Bez wątpienia, Wielkanoc w górach to fenomenalna sposobność do spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną.

Święta Wielkanocne w górach

Wielkanoc w Bieszczadach co rok jest raz za razem bardziej znana, przeto eskapadę warto zabukować jak najszybciej, by mieć pewność, że trafimy na atrakcyjną propozycję. Spędzanie Wielkanocy w Bieszczadach jest coraz bardziej popularne i dlatego warto zabukować obecność błyskawicznie. Do wyboru istnieje paręnaście rozmaitych ofert różniących się od siebie lokalizacją, długością turnusu i trybem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Wielkiej zabawy stale dostarcza poznawanie regionalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wyszukać idzie nieznane do tego czasu formaty Wielkanocy. U stóp prześlicznych Bieszczad każdej wiosny przyroda gra efektowny spektakl odnowy. Prześliczne przedstawienie odnowy jest w szczególności namacalne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc w Bieszczadach do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przyjeżdża więcej odwiedzających. Cała propozycja pobytu w Wielkanoc 2019 roku widoczna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz kwaterunku w romantycznie zlokalizowanym ośrodku dużego standardu, Zielona Polana dostarcza moc atrakcji towarzyszących. Pokaźne degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wycieczka w góry z profesjonalnym pilotem i wzajemne biesiadowanie przyniosą niezapomnianych wspomnień. Odpoczynek w saunie, wycieczki na rowerze czy zmagania na korcie tenisowym zrelaksują i dostarczą endorfin.

Dwa pakiety

Zielona Polana proponuje 2 pakiety pobytu na Wielkanoc w 2019 roku. Czterodniowy będzie świetny dla osób, które Wielkanoc w Bieszczadach pragną spędzić pierwszy raz. Vip na pięć dni pozwoli na dobre zasmakować w urodach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na granicy Bieszczad.