Reklama

Kredyt i pożyczka bez BIK - informacje

Szukasz informacji i poradników na temat pożyczek pozabankowych, chwilówek, parabanków i kredytów na dowód? Sprawdź portal pozabankowiec.pl na łamach, którego znajdziesz dokładne opisy,ocenę i co najważniejsze rankingi pożyczek pozabankowych (w tym bez BIKu).

Zobacz również

Kredyty harcują, pożyczka bez dochodów

Problem, z jakim się często stykamy, gdy pragniemy zaciągnąć kredyt lub pożyczkę jest wymagana wysokość dochodów. Bank mając wgląd do tych dokumentów ocenia, czy jesteśmy odpowiednimi klientami na kredyt – jeśli wg banku wysokość miesięcznego dochodu na osobę w rodzinie jest zbyt niska, to szansa dostania kredytu jest równa zeru. Co zrobić w przypadku, gdy nie posiadamy stałego dochodu?

Rozwiązaniem są firmy pozabankowe udzielające kredytów bez wglądu w dochody potencjalnego pożyczkobiorcę, bez zaświadczeń i pośredników. Jest to po prostu kredyt na dowód. Firmy nie posiadają dostępu do BIK (Biuro Informacji Kredytowej), zatem szansa na otrzymanie pożyczki nawet u osób zadłużonych jest wysoka. Jednocześnie musimy liczyć się z tym, że pożyczka taka nie będzie opiewała na wysoką kwotę – zazwyczaj kilkaset złotych, czasem powyższej 1 500 zł.

Parabanki to właściwe jedyne rozwiązanie dla osób nieposiadających stałego napływu pieniędzy do portfela. Niestety, banki mają wyjątkowo zaostrzone przepisy udzielania kredytów, poza tym posiadają wgląd do danych z BIK i BIG, co skutecznie eliminuje osoby mające już negatywną historię kredytową. Osoby zadłużone i bezrobotne mogą z pewnością starać się o pożyczkę w firmach pozabankowych, które są bardzo szeroko rozreklamowane w mediach – szczególnie w internecie, stanowiącym narzędzie do udzielenia pożyczki gotówkowej. Wystarczy wejść na stronę internetową dowolnej firmy udzielającej szybkich pożyczek i zapoznać się z ofertą, wyliczyć samodzielnie wysokość raty i wysłać wniosek o udzielenie pożyczki, nie minie odpowiedź nadejdzie.

© Kredyt na dowód. Stworzona dzięki: MercuryWeb | Polityka plików cookies