Reklama

Kredyt i pożyczka bez BIK - informacje

Szukasz informacji i poradników na temat pożyczek pozabankowych, chwilówek, parabanków i kredytów na dowód? Sprawdź portal pozabankowiec.pl na łamach, którego znajdziesz dokładne opisy,ocenę i co najważniejsze rankingi pożyczek pozabankowych (w tym bez BIKu).

Zobacz również

Szybka pożyczka - definicja

Z definicji, pożyczka polega na tym, że jakaś osoba fizyczna lub instytucja udziela określonej kwoty środków pieniężnych lub innych przedmiotów pożyczkobiorcy (innej osobie). Definicja również określa, że pożyczkobiorca uzyskuje w ten sposób pełną dowolność w dysponowaniu pożyczonymi środkami bądź pożyczonym dobrem.
Szybka pożyczka gotówkowa jest bardzo często dobrym wyjściem dla rodziny, która znalazła się w ciężkiej sytuacji materialnej i potrzebuje konkretnej kwoty pieniędzy. Z reguły procedura uzyskania pożyczki gotówkowej w jakiejś agencji finansowej jest prostsza niż uzyskania środków z banków. W przypadku pożyczki nie są wymagane zaświadczenia z miejsca pracy, zgoda współmałżonka lub inne dokumenty. To znacznie skraca czas dostępu do pożyczanych środków finansowych.

© Kredyt na dowód. Stworzona dzięki: MercuryWeb | Polityka plików cookies