Reklama

Kredyt i pożyczka bez BIK - informacje

Szukasz informacji i poradników na temat pożyczek pozabankowych, chwilówek, parabanków i kredytów na dowód? Sprawdź portal pozabankowiec.pl na łamach, którego znajdziesz dokładne opisy,ocenę i co najważniejsze rankingi pożyczek pozabankowych (w tym bez BIKu).

Zobacz również

Pożyczki pozabankowe

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy? Nie pracujesz? Możesz skorzystać z oferty pożyczek pozabankowych i pożyczek prywatnych. Dostępne są pozabankowe pożyczki pod weksel, zastaw nieruchomości, a także pod zastaw dowolnych cennych rzeczy. Dla klientów przygotowano wiele korzystnych warunków udzielania pożyczek, takich jak stosowanie uproszczonych procedur, minimum formalności a także brak konieczności dostarczenia zaświadczenia z BIK. BIK to biuro informacji kredytowej, zbierające dane dotyczące historii płatniczej. Osoby, które mają zadłużenie typu: nie spłacone kredyty, karty kredytowe a także innego typu świadczenia, nie otrzymają pożyczek od banków. Dlatego też pożyczki pozabankowe są coraz popularniejsze. Warto dodać, że można pożyczyć znaczne kwoty od małych do bardzo dużych. Tanie pożyczki pozabankowe mają korzystne oprocentowanie, a na dodatek szybko można złożyć wnioski osobiście oraz przez Internet. Nie trzeba dołączać oświadczeń o stanie majątkowym, uzyskiwanych dochodach oraz o posiadanych zadłużeniach. Można pożyczyć nawet kilkanaście tysięcy złotych. Warto więc zapoznać się z ofertą i dobrać coś ciekawego dla siebie.

Tanio i szybko można pożyczyć kwoty, za które opłaci się rachunki, spłaci się kredyty oraz wiele innego typu zobowiązań. Pożyczka gotówkowa pozabankowa może być udzielona na dowód, bez okazywania jakichkolwiek innych zaświadczeń. To szansa dla osób, które mają wiele wydatków. Pożyczki pozabankowe przygotowane są także dla osób, które nie mają pracy. Bezrobotni mogą pożyczyć na dowód osobisty drobne kwoty. Termin spłaty pożyczek jest ustalony indywidualnie. Można dobrać dla siebie odpowiednio niską ratę pożyczki i wraz z odsetkami spłacać ją w odpowiednim dniu, każdego miesiąca.

Można również uzyskać pożyczkę pod zastaw domu, samochodu, a także złota, srebra oraz biżuterii z kamieniami szlachetnymi oraz wykonanej z bursztynu. Pożyczki pozabankowe cieszą się sporym popytem. Można więc skorzystać z oferty. Za pożyczone pieniądze można kupić dowolne sprzęty domowe, produkty do domu czy też kupić podręczniki dla dzieci i młodzieży.

© Kredyt na dowód. Stworzona dzięki: MercuryWeb | Polityka plików cookies